Listopad 2010

Hlásnete?

20. listopadu 2010 v 18:34 | Ginny Weasley~Potter | 
5

Ahojte lidičky =) Mohli by jste mi prosím hlásnout? Jsem v SONVideo a přihlásila
jsem se tam s písničkou Say you don´t want it od One Night Only =) Jak jinak, že =D No nic, je to tady:
http://miskasblogis.blog.cz/1011/vyhlaseni-2-kolo-sonv Děkuju! Ráda vám oplatím, stačí napsat! =) A hlásli byjste ještě tady?: http://lady-potter.blog.cz/1009/5kolo-sonp#komentare
Ten kdo mi ještě nehlásl, ale doufám, že se pořadatelka tohohle SONP brzy vrátí a finále ukončí dokud vyhrávám =D Jo a jsem tam s Lenkou =) A ještě tady: http://evishka-terushka.blog.cz/1011/1-kolo-sonp-hp#pridat-komentar s Hermionou =) Děkuju moc!

výsledky+4.kolo SONP

20. listopadu 2010 v 16:13 | Ginny Weasley~Potter |  son....
No, ukončuji další kolo SONP =) Nemohla jsem vyrábět diplomky, když jsem měla zaracha a taky jsem čekala až se rozhodne mezi Cedrikem a Ginny, protože opět byli na stejno. Tentokrát ale bohužel Cedric nepostoupil a vyhrála Ginny. Tím pádem cedric vypadává =( Je mi to lítto =( Toto kolo vyhrál Severus takže dostává diplom =) A Cedrik samozřejmě taky =) Tady jsou výsledky z minulého kola:
Cedrik
3.4% (3)
Ginny
5.6% (5)
Hermiona
5.6% (5)
Harry
7.9% (7)
Bellatrix
15.7% (14)
Fleur
18% (16)
Severus
43.8% (39)

A tady jsou ty diplomky:
diplom
diplom

třetí kolo v celém článku:

Say You Don't Want It in-zpívá jen George

20. listopadu 2010 v 15:31 | Ginny Weasley~Potter |  písničky
Řeknu vám =D tohle je supeeeer video! Mimochodem =) Zaracha už nemám =) Snad to bude jako dřív =) A to video! Mazeeec! Jedná se o video George Craiga, který sám zpívá píseň Say you don´t want it =) Mazec prostě =) Sluší mu to, ale lepší je to, když to NEzpívá sám =D


zdroj: youtube.com

Daniel Radcliffe se rozloučil s Harry Potterem

16. listopadu 2010 v 16:04 | Ginny Weasley~Potter |  Daniel Radcliffe

Dojemný, ale krásný! Takový byl podle slov filmového Harryho Pottera poslední den natáčení čarodějnické série!
Od roku 2000 se Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson potkávali rok co rok u natáčení Harryho Pottera! V té době jim bylo 11, teď jsou o deset let starší a rozloučit se se svými postavami, je pro ně nesmírně těžké.

Finální klapka poslední dvojdílné části s názvem Harry Potter a relikvie smrti padla na začátku června a producent David Heyman přiznal, že smutnější den se svým štábem nezažil! "Daniel, který hraje Harryho, režisér David Yates a já jsme pronesli řeč na rozloučenou. Ukáplo i pár slz!"

"Bylo to velmi dojemné. Všichni jsme mluvili o tom, že jsme jedna velká rodina," svěřil se Daniel. "Najednou mi všichni připadali tak blízcí a nechtěl jsem je opustit!"

Poslední klapkou však spolupráce štábu naštěstí ještě nekončí. Hned čtyři dny po natáčení se tým vydal na Florida na slavnostní otevření zábavního parku Kouzelný svět Harryho Pottera. "Bylo to jako rodinný výlet," řekl o akci Daniel a dodal, že celá parta se opět sejde na podzim, kdy začne promo tour k Relikvii smrti.

STARS: Daniel Radcliffe se rozloučil s Harry Potterem - foto

zdroj:bravo.cz

Daniel Radcliffe - Narozeninová party!

16. listopadu 2010 v 13:19 | Ginny Weasley~Potter |  Daniel Radcliffe
Nebudu radši komentovat =D Ale dostala jsem z toho tlemi =D

Britský herec se proslavil rolí Harryho Pottera. Minulý víkend by v něm ale nesmělého čaroděje viděl jen málokdo...
Bez dozoru dotěrných paparazzi chtěl Daniel oslavit své 21. narozeniny. Pozval proto své dva kamarády na víkend do ruského Petrohradu.

Pánská jízda začala večeří, při které si kluci mimo skvělého jídla pochutnali i na pár lahvích vína a pokračovala návštěvou klubu 48 Chairs , kde každý vypil několik panáků vodky.

Zatímco pro spoustu lidí by po takovém množství alkoholu večírek skončil, ten Danielův teprve začal. Potom, co "Harry" předvedl vtipné taneční číslo na parketu, stoupl si za barový pult a nadšeným zájemcům míchal koktejly podle vlastních receptů.

"Byli jsme v šoku, když jsme zjistili, že to byl Harry Potter, kdo nám právě podal drink," prozradila jedna z návštěvnic a dodala: "Byl úžasný. Pozorovala jsem ho a celý večer se smál jako hyena!"

Danielova jízda skončila kolem čtvrté ráno a kromě obletování krásných slečen, stihl filmový Harry také tančit na stolech! Na tyhle narozeniny nejspíš hned tak nezapomene!

STARS: Daniel Radcliffe - Narozeninová party! - foto
Zdroj: Bravo.cz

Daniel Radcliffe: "Jsem nudný!"

15. listopadu 2010 v 19:00 | Ginny Weasley~Potter |  Daniel Radcliffe
Rande se známým hercem prý není žádná legrace...
Daniel (21) se proslavil rolí čarodějnického učně Harryho Pottera, se kterou začal v jedenácti letech. Kdo by ale čekal, že se z něj za deset let natáčení stala sebevědomá hvězda, je na omylu. Pokud jde o holky, Daniel je ve skutečnosti totiž stejně plachý, jako jeho filmový hrdina Harry.

Poslední klapka k závěrečnému dvoudílnému dílu Harryho Pottera padla před několika týdny a Daniel má tak spoustu volného času na to, aby přemýšlel o další práci a také na to, jak sám říká, aby randil s fanynkami.

"Před každou schůzkou jsem velmi nervózní. Přemýšlím nad tím, jak bude probíhat a bojím se, že neudělám dobrý dojem," vypráví Dan a dodává, že největší strach má z povídání: "Vždycky to dopadne stejně, řeknu si se slečnou, jak se má, co dělá a co ji baví a dál už se nemáme o čem bavit!"

Čím víc schůzek herec absolvoval, tím je na nich klidnější, přesto ale tvrdí, že rande s ním nejsou žádná zábava. "Večeře většinou skončí, jakmile dojíme jídlo. Ty holky vždycky řeknou, že už musí domů. Je tedy víc než jasné, že něco dělám špatně," směje se Daniel s tím, že by si rád najal učitele "balení"!

STARS: Daniel Radcliffe:
Zdroj: Bravo.cz

Rupert Grint: "Nový Harry Potter je agresivní!"

15. listopadu 2010 v 16:00 | Ginny Weasley~Potter |  Rupert Grint
Poslední odstavec je super =)

Podle filmového Rona Weasleyho se z magické školní pohádky stal drsný akčňák!
Už v listopadu se v kinech objeví první část posledního dílu HP, Harry Potter a relikvie smrti. Obdivovatelé série o čarodějnickém učni se dalšího pokračování již nemohou dočkat, jedna z hlavních hvězd - Rupert Grint (22) je však brzdí: "Kdo čeká další tajemnou pohádku, bude zklamaný!"

Sympatický herec přiznává, že on sám byl v šoku, když zjistil, jak brutální kouzla jeho postava v posledním dílu provádí a svěřil se: "První díly, kde nebylo tolik násilí, mi byly daleko bližší!"

"Ze začátku měl celý snímek atmosféru super tábora, teď je ale plný agresivních scén a je jasné, že režisér se inspiroval v drsných akčních filmech," tvrdí Rupert s tím, že je zvědavý, jak poslední díl Harryho zapůsobí na diváky.

HP filmy jsou natočeny podle knih J.K. Rowlingové a Rupert přiznává: "Přestože jsem velký fanoušek těchto knih a přečetl jsem všechny, do té poslední jsem se dlouho přemlouval!" Důvod? "Bál jsem se, že moje postava zemře."

MOVIE & TV: Rupert Grint:

zdroj: Bravo.cz

Osmý Harry Potter? Bude!

15. listopadu 2010 v 13:09 | Ginny Weasley~Potter |  Harry
Šok! Teda pro mě! A moc příjemnej šok! ČTĚTE DÁL!

Otázku, zda se chystá napsat další díl příběhu o čarodějnickém učni, dostala v pátek spisovatelka J.K.Rowlingová v talk show Oprah Winfrey a její odpověď nezaskočila jen diváky, ale i ostřílenou moderátorku...
Emma Watson, Daniel Radcliffe a Rupert Grint jsou díky knihám skotské autorky Joanne Rowlingové známi především jako Hermiona, Harry a Ronn!

Sedmá část čarodějnické série, která brzy přijde do kin, se jmenuje Harry Potter a relikvie smrti a když ji spisovatelka v roce 2007 dokončila, prohlásila, že tím její magické vyprávění končí a hodlá se věnovat psaní v jiné formě.

Zdá se ale, že v pátek vzala svůj tehdejší slib zpátky. "Definitivně myslím, že se jednoho dne vrátím ke psaní příběhů z Bradavické školy," prozradila poněkud tajemně v The Oprah Winfrey Show.

Další podrobnosti si totiž nechala pro sebe s tím, že má teď spoustu jiné spisovatelské práce a překvapené diváky uklidnila větou: "Rozhodně ale nemohu říci, že už nikdy nic o Harrym nenapíši!" Že by byl už nějaký příběh rozepsaný...

Na celém světě se prodalo přes 400 milionů jejích knih a filmy staly kasovními trháky ve všech zemích, kde se promítaly!

MOVIE & TV: Osmý Harry Potter? Bude! - foto
Zdroj:Bravo.cz

Emma Watson odsuzuje pití alkoholu!

14. listopadu 2010 v 18:00 | Ginny Weasley~Potter |  Emma-články atd...
Mega star z filmů o Harry Potterovi nemá ráda lacinou zábavu a právě tou podle ní alkohol je!
Emma (20) teď studuje na Brownově univerzitě v USA a kdo by si myslel, že si tam pořádně užívá studentský život, pořádně by se mýlil. Herečka jde totiž ve stopách své filmové postavy, Hermiony.

"Nevidím důvod, proč bych se měla opíjet. Pro mne to není žádná zábava a navíc si nedokážu představit, jak bych fungovala druhý den," vysvětluje star, že při jejím pracovním vytížení si nemůže dovolit jeden den nebýt "ready"!

A navíc... Pokud by Emma pila alkohol, prohřešila by se v Americe proti zákonu. "V Anglii už jsem plnoletá a pít můžu, ale v USA se může konzumovat alkohol až od jednadvaceti. To je další důvod, proč to nedělám."

Ani 21. narozeniny hereččin názor ale nezmění: "Možná si někdo může myslet, že jsem nudná, ale já myslím, že se člověk může dobře pobavit i bez alkoholu!"

STARS: Emma Watson odsuzuje pití alkoholu! - foto

zdroj: bravo.cz

Daniel Radcliffe: "Emma Watson je zvíře!"

14. listopadu 2010 v 13:00 | Ginny Weasley~Potter |  Daniel Radcliffe
Lidi! To je drsný!! Určo si to přečtěte! U předposledního odstavce jsem vyprskla smíchy =D

Filmový Harry Potter byl zaskočený vášnivým polibkem od své herecké kolegyně...
Potom co padla poslední klapka finálového dílu HP, přestaly být star série o čarodějnickém učni vázáni smlouvami a mohou konečně na veřejnosti to, co by s v minulosti nemohly dovolit.

"Emma je zvíře," prohlásil Daniel na účet své herecké kolegyně. Důvod? V posledním díle Harry Potter a relikvie smrti se Hermiona nepolíbí jen s Ronem, ale i s Harrym. "Čekal jsem pusu od slušné holky, ale to co jsem dostal, mě vážně zaskočilo," směje se Dan.

"Rozhodně si ale nestěžuji," přidal herec okamžitě vysvětlení: "Jsou tisíce mužů, kteří by dali všechno za to, aby mohli stát na mém místě! Mohu jim jen vzkázat, že Emma rozhodně není žádná přeslušnělá školačka!"

"Nemohl jsem se na to dívat," říká k tomu představitel filmového Rona, Rupert Grint. Že by žárlivost? "Ani náhodou! Dostával jsem kruté záchvaty smíchu!"

Daniel pak ještě vzkázal fanouškům HP: "Těšte se Relikvii smrti. Tenhle film je úplně jiný než předešlé díly a je úžasný!"
STARS: Daniel Radcliffe:

zdroj: bravo.cz

Moje video

14. listopadu 2010 v 12:31 | Ginny Weasley~Potter | 
Tady je to moje slíbeny video =) Líbí se vám? Dělala jsem ho teď, mamka je pryč =D


Video George a Emmy

14. listopadu 2010 v 12:15 | Ginny Weasley~Potter |  George a Emma
No jsem tu na krátko, na černo =) A našla jsem video s Emmou a Georgem =) Je moc povedené. Také jsem udělala já jedno a to sem dám příště =)

zdroj: youtube.com
Moje keci, ale na konci důležity!

12. listopadu 2010 v 16:50 | Ginny Weasley~Potter | 
Lidičky!! Je mi do breku Je to hrůza! Já sedím ve škole v lavici, koukám na pracovní sešit do fyziky, mnou nedotčený, čtu písmenka a nechápu je! Nechápu ve fyzice nic!! Psali jsme písemku a bylo to to samí!! Naštěstí je Anička chytrá a nadiktovala mi ju skoro celou. Nebýt jí, dostanu za pět! Takhle jsem dostala jenom trojku...Pak Matika!!! Já, v ní vždicky nejvíc dobrá! Probíráme násobení a dělení zlomků! Fůůůůj! Hrůza! Nechápu to! Psali jsme opět písemku a já neměla ani jeden příklad dobře!!! Řekl nám tehdy, že byli 4 jedničky, 1 dvojka a 4 pětky..to je devět známek a ostatní dostali 3 a 4 (to znamená 19 žáků(drsnost, co?))Naštěstí ale i s celou písemkou špatně jsem dostala 3! Asi za postup Tehdy jsem prohlásila, že učitele miluju!! A vážně miluju!! Samo, že ne tak, jak to zní No, to je fuk..dnes jsme psali další a naštěstí mi kámoška, tentokrát Aďa stačila jeden příklad vypočítat Je hodná Takže mám podle mě postup opět dobře a jede výsledek taky, tak by to podle učitelova známkování mohla být dvojka, co říkáte? Zlatý voči, co..? No, píšu hlavně proto, že jsem dostala zaracha na PC na dva tejdny, takže tu nejspíš nebudu, pokud mamku neukecám...Jen aby jste se nedivili..jsem tu na černo, takže končím, jinak bych e vám tu rozpovídala ještě jaky mám problémi s kluky Ktery mám taky, jen si nemyslete Tak jo, zatim! Za dva tejdny jsem tu jako na koni! Když už mluvíme o koni..Martin nepřijel, co? Nebo přijel a na naše maly městečko, ktery patří mezi největší v ČR zapoměl?
Mějte se hezky, pa!

Další můj výtvor

10. listopadu 2010 v 19:44 | Ginny Weasley~Potter | 
Tohle jsem udělala nedávno =) doufám, že se líbí =) Asi moje nejpovedenější =)Můj výtvor

10. listopadu 2010 v 15:00 | Ginny Weasley~Potter | 
Tohle jsem kdysi udělala, a ted zjistila jak to sem dát :-D No, doufám, že se vám to bude líbit :-)

Bonnie ve filmu Sweat

10. listopadu 2010 v 12:49 | Ginny Weasley~Potter |  Bonnie Wright
Našla jsem video-ne zrovna kvalitní, z filmu Sweat, kde hraje Bonnie Wright... Bonnii to sluší ♥

zdroj: youtube.com

Rupert-Sunday Times (2010)

9. listopadu 2010 v 20:32 | Ginny Weasley~Potter |  Rupert Grint
Krásné fotky! Hlavně ta druhá!

Krásná Emmina fotka

9. listopadu 2010 v 20:18 | Ginny Weasley~Potter |  Emma-fotky
Krásná fotka Emmy =) Moc jí to slušííí! =)
http://4.bp.blogspot.com/_7L_PCnGDtjA/TLRm-OVdScI/AAAAAAAADHI/2kZY55cZXFY/s1600/pp.jpg

zdroj: watsonuncensored.blogspot.com

Emminy sourozenci

9. listopadu 2010 v 15:00 | Ginny Weasley~Potter |  Emma-ostatní
Toby (6), Nina a Lusy (5) =) Ale Emma a Alex jsou hezčí =)
¨zdroj:watsonuncensored.blogspot.com

George Craig

9. listopadu 2010 v 12:08 | Ginny Weasley~Potter |  George Craig
Moc pěkny fotky George =) Moc mu to sluší ♥♥♥♥♥
[408a298edf63.jpg]
[burberry-scoop01.jpg]
zdroj: watsonuncensored.blogspot.com

Emma a Jay-wall

8. listopadu 2010 v 20:08 | Ginny Weasley~Potter |  Emma-ostatní
Moc pěkny, povedeny, co říkáte? Ale radši mám George Craiga =)
emjay0
zdroj: watsonuncensored.blogspot.com

Emma,Bonnie,Dan a Rupert shoot

8. listopadu 2010 v 15:00 | Ginny Weasley~Potter |  ostatní herci
Některy fotky z tohoto shootu jsem viděla už dřív, přesto žasnu!♥Všem to tam moc sluší!


zdroj:watsonuncensored.blogspot.com

Emma o people tree-video

8. listopadu 2010 v 12:00 | Ginny Weasley~Potter |  Emma-ostatní
Tak to video se teda povedlo!! Je moc krásny!!Moc se mi líbí!!♥♥Určitě se koukněte!Stačí na to kliknout =)

zdroj: watsonuncensored.blogspot.com


video s Emmou o People Tree

7. listopadu 2010 v 19:46 | Ginny Weasley~Potter |  Emma-ostatní
Je sice krátky, ale bezva :D


zdroj:watsonuncensored.blogspot.com

Emma na Jamaice s Jayem

7. listopadu 2010 v 15:00 | Ginny Weasley~Potter |  Emma-fotky
Emma ještě se svím bývalím přítelem Jayem na Jamaice 30. listopadu v roce 2009. Ještě jsem Emmu v plavkách neviděla =)
klikněte pro zvětšení


zdroj: watsonuncensored.blogspot.com

Fanouškovské výtvory

7. listopadu 2010 v 12:08 | Ginny Weasley~Potter |  Věci z HP
Je to mazec :) Moc pěkny...tohle bych v životě neudělala :) Klikněte pro zvětšení
zdroj: watsonuncensored.blogspot.com

Super fotka Emmy :-)

7. listopadu 2010 v 10:00 | Ginny Weasley~Potter |  Emma-fotky
Bezva fotka Emmy!

http://1.bp.blogspot.com/_7L_PCnGDtjA/TFX5ld6c__I/AAAAAAAACws/410n47ZNF4Q/s1600/emma-watson-wizarding-world.jpg

zdroj:watsonuncensored.blogspot.com

Fotky Emmy =)

6. listopadu 2010 v 19:05 | Ginny Weasley~Potter |  Emma-fotky
Sluší jí to ♥
http://3.bp.blogspot.com/_7L_PCnGDtjA/TMm-tCaXCfI/AAAAAAAADRs/RC_b4vh9_R0/s1600/000%2520%25281%2529.jpg
ostatní v celém článku =)

Fotky z focení Burberry

6. listopadu 2010 v 18:56 | Ginny Weasley~Potter |  George a Emma
Jsou tu fotky z toho videa, co jsem tu dala před tím :-)

zdroj: watsonuncensored.blogspot.com

Moc pěkná fotka Emmy

6. listopadu 2010 v 18:52 | Ginny Weasley~Potter |  Emma-fotky

Moc krásná fotka ♥♥♥
[Harpers-Bazaar-dt.jpg]

zdroj: watsonuncensored.blogspot.com

Novej Emmin shoot

6. listopadu 2010 v 18:45 | Ginny Weasley~Potter |  Emma-photoshooty
Na internetu jsem našla super shoot Emmy už s krátkými vlasy. Moc jí to tam sluší =)

http://2.bp.blogspot.com/_7L_PCnGDtjA/TNSzXilJJjI/AAAAAAAADcE/oUNPm6tpLKE/s1600/tehsun.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_7L_PCnGDtjA/TNHkvpd_UVI/AAAAAAAADY8/_z7-tQ6ZBJY/s1600/emmamc8.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_7L_PCnGDtjA/TNGExYCvOyI/AAAAAAAADXc/9y_uo_BRD0g/s1600/emmamc.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_7L_PCnGDtjA/TNGExkvib9I/AAAAAAAADXk/F76rI3aOkro/s1600/emmamc2.jpg
více v celém článku =)

Půjdu tam! :-)

5. listopadu 2010 v 15:41 | Ginny Weasley~Potter | 
Tak moji milí milášci Osmnáctýho jdu na premijošku HP Moje sestřička je tak hodná a jde nám koupit lístky..asi dnes, nebo zítra a asi 5. prosince půjdu s kámoškama Teoreticky bych tam mohla jít s něma už ve čtvrtek 18.,ale na tak významný a jedinečný den tam chce jít s tím, koho mám nejradši a kdo pro mne moc znamená Tím je moje sestřička její kluk, pár jeho kámošů(mám je ráda, protože o mne řekli ségře, že jsem hezká ) a ségřina kámoška Terezka Je jim kolem osmnácti, takže prominte, že dělám tak velky zdrobněliny Jinak se tak samozřejmě neoslovujou Takže z toho vyplívá, že tu osmnáctýho nebudu Ale to asi spousta dalších mojích SB, že..? A prominte za ty smajlíky, ale jsem táááák štastná